Informacje ogólneLogistykaZapytaj o ten produkt

suflidowo 6 bobo jaj, sprzedaż jaj, producent jaj, jaja konsumpcyjne, jaja klatkowe, produkcja jaj

Bobo jajo to jajko najlepszej jakości, czyste, wolne od bakterii (w 99,9%), nieuszkodzone i najświeższe. To produkt, który powstał w trosce o zdrowie i zadowolenie naszych Klientów. Tak wysoką higienę i jakość w procesie produkcji jaj uzyskaliśmy przez zastosowanie najnowszej maszyny w Polsce, która pozwoliła całkowicie wyeliminować jaja brudne, uszkodzone i zawierające czerwone krwinki.

Jajo opatrzone jest datą zniesienia, posiada odpowiednią banderolę zabezpieczającą opakowanie jaja przed otwarciem, a na półki sklepowe trafia już następnego dnia po zniesieniu.

Bobo jajo jest doskonałym produktem, odpowiednim dla tak wymagającego Konsumenta, jakim jest dziecko oraz kobieta w ciąży i okresie laktacji.

Zalety

– Niekwestionowana świeżość – produkt posiada nadrukowaną datę zniesienia i trafia do sprzedaży już następnego dnia.

 Jajo wolne od bakterii przez zastosowanie promieni UV-C w procesie dezynfekcji skorupek jaj, które znacząco hamują rozwój mikroorganizmów (w 99,9%).

– Najwyższa jakość, której jesteśmy pewni w 100%, gdyż nasz produkt powstaje od początku do końca w Suflidowie. A to wszystko dzięki systematycznemu monitorowaniu procesu produkcji i kontrolowaniu jakości składników paszy, stosowaniu najnowszych technologii i przestrzeganiu systemu HACCP.

– Niepowtarzalne walory smakowe i odżywcze uzyskiwane dzięki żywieniu kur paszą wyprodukowaną we własnym gospodarstwie w oparciu o wyselekcjonowane rodzaje zbóż (pszenica, kukurydza, owies) i składników paszy (słonecznik, soja, groch) w celu zapewnienia optymalnego składu mieszanek zgodnych z naturalnymi preferencjami pokarmowymi drobiu.

 Bogactwo aminokwasów – jajo to źródło tych aminokwasów, których organizm człowieka nie jest w stanie sam produkować, a są niezbędne w czasie ciąży, laktacji, czy intensywnym wzroście.

– Cenne źródło tłuszczy – bezcenne źródło tłuszczy i kwasów tłuszczowych w tym niezbędnych nienasyconych kwasów omega 3 jak np. DHA – warunkującego rozwój układu nerwowego płodów, niemowląt i dzieci; a także lecytyny regulującej metabolizm tłuszczy i cholesterolu.

– Specjalne opakowanie – Bobo jajo wyróżnia się etykietą w formie banderoli, która stanowi barierę ochronną i zabezpiecza jaja przed niepotrzebnym otwarciem.