Oddziały

Grupa Producentów Rolnych Suflidowo skupia sześć gospodarstw zlokalizowanych w: Teresinie, Głupicach Parceli, Świerczynie i Lipinie.

 

TERESIN

 

Centrala naszej firmy zlokalizowana jest w Teresinie. Znajdują się tu nowoczesne kurniki produkcyjne jaj konsumpcyjnych. Integralną częścią fermy jest sortownia z pakownią, magazynem i chłodnią. Od końca 2009 roku dzięki dofinansowaniu w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2007 – 2013 staliśmy się posiadaczami automatycznej maszyny sortującej MOBA Omnia XF 330. Innowacyjna linia technologiczna służy do klasyfikowania, sortowania, znakowania, dezynfekcji i pakowania jaj. Maszyna wyposażona w niezwykle czujne detektory – sprawdza wytrzymałość jajek, usuwa jaja brudne, stłuczki, wylewki i krwinki. Dzięki użyciu promieni UV jaj są pozbawione bakterii i drobnoustrojów. W Teresinie swoja siedzibę ma biuro firmy. Suflidowo zatrudnia wykwalifikowanych specjalistów w zakresie administracji, księgowości, logistyki, marketingu oraz sprzedaży. Dbają oni o sprawną obsługę naszych klientów, pozyskiwanie nowych kontrahentów oraz o wizerunek firmy. Mieści się tu także centrum logistyczne i dystrybucyjne. Własne samochody oraz grono doświadczonych kierowców gwarantuje terminową dostawę jaj i sprawną obsługę.

 

GŁUPICE PARCELA

 

W oddziale w Głupicach posiadamy cztery kurniki produkcyjne a także wolny wybieg. Głupice Parcela to również ziemia, na której uprawiamy zboże, z którego powstaje kompozycja ziaren dla naszych niosek. Mieści się tam także warsztat samochodowy, gdzie doświadczeni mechanicy dbają o niezawodność naszej floty oraz kadr, gdzie mogą zgłaszać się osoby zainteresowane pracą w naszej firmie.

 

ŚWIERCZYNA

 

W oddziale Świerczyna znajduje się ferma kurza, warsztaty naprawcze, a przede wszystkim mieszalnia pasz. Nioski we wszystkich fermach karmione są paszą wyprodukowaną we własnej mieszalni w oparciu o zboża z własnych gospodarstw.

 

LIPINA

 

W nieco oddalonej od cywilizacji i liczącej zaledwie 150 mieszkańców Lipinie znaleźliśmy idealne warunki środowiskowe dla chowu wolierowego. Tu także skupia się produkcja zboża dla naszych gospodarstw, które jest przechowywane w dwóch spichlerzach.

 

<p></p>
EnglishPoland