Niezmiernie miło nam poinformować o przyznaniu tytułu “Dobra Marka 2015” w kategorii  jaja kurze naszej marce żółteZnatury.
“Wyróżnienie to przyznawane jest najbardziej rozwojowym i najbardziej rozpoznawalnym markom obecnym na polskim rynku. W ramach programu zostały przeprowadzone badania mające na celu określenie wartości, aktywności oraz rozpoznawalności poszczególnych brandów. Przedmiotem analiz zostały objęte pozycja rynkowa marek i ich progres, jakość prezentowana przez dany produkt oraz stopień zaufania konsumentów i klientów”.
Chcemy serdecznie podziękować naszym Klientom za okazane nam zaufanie i docenienie naszych produktów.

 


Related Posts

Aktualności

Prezentacja nowego kurnika

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego z otwarcia największego w Polsce kurnika z wolnym wybiegiem dla 60 tysięcy kur. Więcej na temat samej uroczystości TUTAJ.

Aktualności

Światowy Dzień Jajka w Suflidowie

Światowy Dzień Jaja organizowany jest od 21 lat, zawsze w drugi piątek października. Pomysłodawcą tego święta jest Międzynarodowa Komisja ds. Jaj (International Egg Commission), a jego celem pokazanie wyjątkowych zalet jaj, ich roli w wyżywieniu ludzi na całym Read more…

Aktualności

Największy w Polsce kurnik z wolnym wybiegiem

Miło nam poinformować, że w dniu  dzisiejszym, tj. 15 września 2017 roku odbyło się uroczyste otwarcie największego w całym kraju kurnika z wolnym wybiegiem. Znajdzie się  w nim miejsce dla 60 tysięcy kur a każda Read more…