22.03.2016

Rozdajemy jaja z Radiem Łódź

“W dniu 22 marca 2016 wspólnie z Radiem Łódź rozdaliśmy mieszkańcom Łodzi 10 000 tys. jaj żółteZnatury. Akcja cieszyła się wielkim zainteresowaniem, mieszkańcy Łodzi zostali obdarowani wyjątkowym produktem naszej marki żółteZnatury. Odpowiedzieliśmy na wiele pytań związanych z naszym produktem. Pozytywne reakcje mieszkańców utwierdzają nas w przekonaniu, że konsumenci zwracają uwagę nie tylko na cenę, ale przede wszystkim na jakość produktu. Szukają produktów naturalnych bez sztucznych barwników, bez GMO. Takim właśnie jest nasz markowy produkt jaja żółteZnatury, gdzie kury karmione są paszą bez sztucznych barwników i bez GMO. Nawet zimna aura nie zniechęciła do przyjścia i otrzymania na święta wyjątkowych jaj. Pozdrawiamy i dziękujemy.”

2.12.2015

Prestiżowy tytuł “Dobra Marka 2015 – Jakość, Zaufanie, Renoma

Niezmiernie miło nam poinformować o przyznaniu tytułu “Dobra Marka 2015” w kategorii  jaja kurze naszej marce żółteZnatury.

“Wyróżnienie to przyznawane jest najbardziej rozwojowym i najbardziej rozpoznawalnym markom obecnym na polskim rynku. W ramach programu zostały przeprowadzone badania mające na celu określenie wartości, aktywności oraz rozpoznawalności poszczególnych brandów. Przedmiotem analiz zostały objęte pozycja rynkowa marek i ich progres, jakość prezentowana przez dany produkt oraz stopień zaufania konsumentów i klientów”.

Chcemy serdecznie podziękować naszym Klientom za okazane nam zaufanie i docenienie naszych produktów.


23.07.2015

G.P.R. SUFLIDOWO Sp. z o.o. otrzymała Certyfikat Zarządzania HACCP

Z satysfakcją informujemy, iż  nasza firma spełnia wymagania HACCP zgodnie z normą Codex Alimentarius. Potwierdzeniem jest Certyfikat Systemu Zarządzania dla sortowania i pakowania jaj kurzych jaki uzyskaliśmy po przeprowadzonym audycie. Proces certyfikacji przeprowadziła jednostka auditująca TUV NORD POLSKA Sp. z o.o.

System Analiz Zagrożeń i Krytycznych Punktów Kontroli – HACCP to postępowanie mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa żywności przez identyfikację i oszacowanie skali zagrożeń z punktu widzenia wymagań zdrowotnych żywności oraz ryzyka wystąpienia zagrożeń podczas przebiegu wszystkich etapów produkcji i obrotu żywnością produktami spożywczymi. System ten ma również na celu określenie metod eliminacji lub ograniczania zagrożeń oraz ustalenie działań korygujących.


15.07.2015

Nowa linia do bezdotykowego pakowania jaj

Niezmiernie nam miło poinformować, iż w lipcu bieżącego roku nasza firma uruchamia najnowocześniejszą w pełni zrobotyzowaną linię do bezdotykowego pakowania produktów – wysoce wydajnego robota firmy MOBA. Technologia produkcji składa się z etapów: dezynfekcji jaja, sortowania, znakowania, pakowania w opakowania detaliczne i pakowania w opakowania zbiorcze. Na każdym etapie produkcyjnym pracownik ani razu nie ma bezpośredniej styczności z jajem, jest ono czyste i pozbawione bakterii. Dzięki tej inwestycji osiągniemy wyższą wydajność produkcyjną przy wykonywaniu zgrzewek, przy pakowaniu w opakowania zbiorcze, oraz przy paletyzowaniu. Nasza dobowa wydajność pozwoli przygotować 750 palet zgrzewek oraz dodatkowo spakować 2,5 mln jaj w opakowania jednostkowe. Uzyskanie mocy produkcyjnych na tak wysokim poziomie daje nam dużo większe możliwości realizacji zamówień, jeszcze większą elastyczność i pozwoli na szybsze reagowanie na Państwa potrzeby. Dodatkowo nowe urządzenia poprawią bezpieczeństwo i warunki pracy. Dzięki tej inwestycji oferujemy Państwu najwyższej jakości produkt bezpieczny pod względem mikrobiologicznym.


 

27.10.2013

G.P.R. SUFLIDOWO – w TVP Łódź

Dnia 25.10.2013 w telewizji TVP Łódź został wyemitowany odcinek “Strefa Biznesu”.

 

[stream flv=x:/nowa.suflidowo.pl/wp-content/uploads/2013/11/tvplodz.flv embed=false share=false width=1000 height=640 dock=true controlbar=over skin=beelden.zip bandwidth=high autostart=false responsive=16:9 /]

 

8.04.2013

TVN Turbo – Polak Potrafi

7 kwietnia 2013 roku o godz. 18.30 w programie “POLAK POTRAFI” (TVN TURBO) zagościło “SUFLIDOWO”. W programie zobaczyć można było proces produkcyjny od A do Z.

[stream flv=x:/nowa.suflidowo.pl/wp-content/uploads/2013/11/Suflidowo.flv embed=false share=false width=640 height=360 dock=true controlbar=over skin=beelden.zip bandwidth=high autostart=false responsive=16:9 /]

 


15.11.2011

Numer Identyfikacji Weterynaryjnej 

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Bełchatowie zaświadcza, że G.P.R. Suflidowo Sp. z o.o. prowadzi działalność w zakresie sortowania, pakowania i dystrybucji jaj. Zakład Pakowania Jaj jest zarejestrowany pod numerem identyfikacji weterynaryjnej 10015901 i znajduje się pod nadzorem Powiatowej Inspekcji Weterynaryjnej.

Kury w/w gospodarstwach utrzymywane są w systemach, które spełniają wymagania regulacji wchodzących w życie z dniem 01.01.2012 zgodnie z Dyrektywą Rady 1999/74/WE z dnia 19 lipca 1999 r. ustanawiającej minimalne normy ochrony kur niosek (Dz.U. UE L z dnia 3 sierpnia 1999 r.) oraz Rozporządzeniem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 15 lutego 2010 r. w sprawie wymagań i sposobu postępowania przy utrzymywaniu gatunków zwierząt gospodarskich, dla których normy ochrony zostały określone w przepisach Unii Europejskiej (Dz. U.10.56.344 z póź.zmian).


Wigilia 2010 – 21.12.2010

21.12.2010r. w restauracji Kubuś w Bełchatowie odbyła się uroczysta kolacja wigilijna dla wszystkich pracowników Suflidowo Family Farms. Św. Mikołaj zamiast tradycyjnego wręczenia prezentów, zaskoczył nas loterią z atrakcyjnymi nagrodami. Nikt nie pozostał bez upominku. W programie wieczoru znalazły się również liczne zabawy i konkursy.


15.12.2009

Uroczysta inauguracja MOBY

W dniu 15.12.2009r. odbyła się oficjalna inauguracja maszyny sortującej MOBA Omnia XF330. Uroczystego przecięcia wstęgi, w obecności wszystkich pracowników i właścicieli, dokonali goście honorowi – Bożena Zielińska – Wójt Gminy Drużbice oraz ks. Józef Jeleń proboszcz parafii Św. Rocha w Drużbicach, który dodatkowo udzielił błogosławieństwa. Wśród zaproszonych gości znaleźli się także przedstawiciele producenta maszyny firmy MOBA oraz banku BGŻ pośredniczącego w transakcji zakupu.


Szkolenie dla klientów –  14.10.2009

W związku z realizacją projektu „Zakup innowacyjnej automatycznej maszyny MOBA Omnia XF330 do klasyfikowania, sortowania, znakowania, dezynfekcji i pakowania jaj” w dniu 14.10.2009 w  „Sport Hotel – Centrum Sportu i Kongresu” w Bełchatowie odbyło się szkolenie dla naszych odbiorców zajmujących się sprzedażą hurtową jaj. Tematyką szkolenia były „Jakość handlowa i bezpieczeństwo zdrowotne jaj”. Szkolenie miało na celu podniesienie świadomości klientów i dostarczenie niezbędnej wiedzy, jak poprawnie interpretować i stosować przepisy w zakresie sprzedaży jaj.

Wykłady na temat: „Jakość handlowa w świetle rozporządzeń unijnych” oraz „Wymagania dotyczące sprzętu i opakowań, w oparciu o przepisy wewnątrzwspólnotowe” poprowadził Pan Stanisław Pałka z Wojewódzkiego Inspektoratu Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych. Szczególną uwagę poświęcono następującym zagadnieniom:

– Klasyfikacja jaj na klasy jakościowe,

– Sortowanie jaj na klasy wagowe,

– Warunki przechowywania jaj,

– Warunki transportu jaj,

– Okresy przechowywania jaj na poszczególnych etapach obrotu,

– Oznakowanie jaj i opakowań z jajami,

– Postępowanie z jajami, które utraciły cechy umożliwiające zaliczenie ich do klasy jakości A,

– Ewidencje prowadzone przez podmioty uczestniczące w obrocie jajami.

Ważnym punktem szkolenia była prezentacja maszyny przygotowana przez Pana Adama Maciszewskiego koordynatora ds. technologiczno-informatycznych przedstawiająca możliwości maszyny MOBA Omnia XF330 i ich bezpośredni wpływ na jakość jaj ofertowanych przez Suflidowo. Prezentacja zakończyła się panelem dyskusyjnym z udziałem doświadczonego pracownika IJHARS, właściciela FHU Suflidowo Liliany Suflida oraz wszystkich uczestników szkolenia. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy mieli również okazję zobaczyć zakład, zapoznać się z procedurami jego funkcjonowania oraz przyjrzenia się pracy maszyny MOBA w trakcie procesu sortowania i pakowania jaj.


14.10.2009

W związku z realizacją projektu w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2007-2013, w dniu dzisiejszym odbyło się szkolenie dla naszych odbiorców o tematyce „Jakość handlowa i bezpieczeństwo zdrowotne jaj”. Więcej informacji w zakładce Szkolenie.


1.10.2009

Informujemy, iż w dniu 14 października 2009 odbędzie się szkolenie o tematyce „Jakość handlowa i bezpieczeństwa zdrowotne jaj” organizowane przez naszą firmę. Serdecznie zapraszamy!


30.09.2009

W dniu dzisiejszym podpisaliśmy umowę z SGGW w celu opracowania i wdrożenia nowych metod strategii marketingowej przy wykorzystaniu możliwości maszyny MOBA OMNIA XF330.


8 czerwiec 2009

W dniu dzisiejszym podpisaliśmy umowę z Centrum Obsługi Przedsiębiorcy w Łodzi o dofinansowanie projektu w ramach III Osi priorytetowej: Gospodarka, innowacyjność, przedsiębiorczość Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2007-2013.


27.03.2009 

Informujemy, iż w dniu 27.03.2009 Zarząd Województwa Łódzkiego Uchwałą Nr 423/09 z dnia 25 marca 2009 r. wyłonił projekty do dofinansowania w ramach konkursu nr RPLD.03.02.00-1/08, w tym również nasz projekt „Zakup innowacyjnej automatycznej maszyny MOBA OMNIA XF330 do klasyfikowania, sortowania, znakowania, dezynfekcji i pakowania jaj dla FHU Suflidowo, zlokalizowanej w Teresinie gm. Drużbice”.


2.10.2008

W dniu dzisiejszym złożyliśmy wniosek do Centrum Obsługi Przedsiębiorcy w Łodzi o dofinansowanie projektu „Zakup innowacyjnej automatycznej maszyny MOBA OMNIA XF330 do klasyfikowania, sortowania, znakowania, dezynfekcji i pakowania jaj dla FHU Suflidowo, zlokalizowanej w Teresinie gm. Drużbice” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2007-2013. Oś priorytetowa III: Gospodarska, innowacyjność, przedsiębiorczość. Więcej informacji w zakładce O projekcie.


11.09.2008

Na złożone zapytanie otrzymaliśmy 3 oferty z firm: Sanovo, Diamond i Moba. W dniu 11.09.2008 odbyło się posiedzenie komisji powołanej do wyboru oferty, w trakcie którego dokonano analizy treści przysłanych ofert i wyboru najkorzystniejszej z nich. Według założonych kryteriów jedyną ofertą je spełniającą była oferta złożona przez firmę Moba i ten producent został wybrany do dostarczenia linii technologicznej.


23.04.2008

W związku z potrzebą podniesienia konkurencyjności i zwiększenia potencjału produkcyjnego firmy, informujemy, iż zwróciliśmy się z prośbą o przedstawienie oferty na linię technologiczną do klasyfikowania, sortowania, znakowania, dezynfekcji i pakowania jaj.
[/vr_jsp]